Studencka Konferencja Naukowa

Data dodania: 2014-01-14 15:02:21

Serdecznie informujemy, iż

Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej oraz Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju, działające przy Uniwersytecie Opolskim
w ramach kontynuacji idei Konferencji „Chcę być zrównoważony”
uprzejmie zapraszają na

Studencką Ogólnopolską Konferencję Naukową
pt. „3Z MIASTA: Zauważ – Zrównoważ – Zagospodaruj”,

która odbędzie dniach 26-28 marca 2014 r. w Studenckim Centrum Kultury
w Opolu.

Konferencja ma na celu przybliżenie zagadnień związanych z kierunkiem rozwoju miast. Składają się na nią:
- część teoretyczna (sesje referatowe oraz sesja posterowa),
- część praktyczna (warsztaty terenowe „Audyt Miejski Opola”), podczas której studenci zostaną podzieleni na grupy tematyczne i przeprowadzą badania terenowe.

Gośćmi specjalnymi Konferencji będą prof. dr hab. Janusz Słodczyk, laureat Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych „Academicus” za publikację najlepszego podręcznik akademickiego 2013 r. pt. „Historia planowania i budowy miast” oraz dr Józef Dobija, pracownik dydaktyczny Katedry Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Politechniki Warszawskiej.

Oprócz wymiany myśli, poglądów i doświadczeń w obszarze nauk urbanistycznych, ekonomicznych, społecznych i przyrodniczych, zależy nam, by Konferencja była okazją do integracji środowiska akademickiego studentów z całej Polski.
Wszystkie niezbędne informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się w plikach załączonych do wiadomości.

Zgłoszenia na Konferencję przyjmowane będą do dnia 14 lutego 2014 r.
Termin wniesienia opłaty konferencyjnej mija 28 lutego.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny Konferencji.

Informacje szczegółowe oraz aktualności organizacyjne dostępne na:
www.kngp.uni.opole.pl
www.opole.oikos-international.org